Kalatheme (7.x-3.0-rc3) - en to sq translation catalogue (38 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: content
sq: përmbajtja

en: Actions
sq: Veprimet

en: error
sq: gabim

en: Modules
sq: Modulët

en: Error
sq: Gabim

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: warning
sq: paralajmërim

en: Themes
sq: Temat

en: Permission
sq: Të drejta

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: ok
sq: libri

en: Recommended version:
sq: Pamja e parë e versionit të shkurtër

en: Security update:
sq: Rifreskimi ardhshëm

en: Latest version:
sq: Versioni më të ri:

en: Development version:
sq: Pamja e parë e versionit të shkurtër

en: Also available:
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Add new content
sq: Krijo përmbajtje të re

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit

en: Disabled modules
sq: Jo aktiv

en: Disabled themes
sq: Jo aktiv

en: (active tab)
sq: (tab aktive)

en: Error installing / updating
sq: Gabim duke instaluar / përditësuar

en: Installed %project_name successfully
sq: %project_name u instalua me sukses

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
sq: Instalimi përfundoi me sukses. Sajti juaj është larguar nga gjendja e mirëmbajtjes.

en: Installation was completed successfully.
sq: Instalimi përfundoi me sukses.

en: Installation failed! See the log below for more information.
sq: Instalimi dështoi! Për më shumë informata shiqo evidencën më poshtë.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
sq: Instalimi dështoi! Për më shumë informata shiqo evidencën më poshtë. Sajti juaj është ende në gjendjen e mirëmbajtjes.

en: Provided archive contains no files.
sq: Arkiva e ofruar nuk përmbanë asnjë skedar.

en: Includes:
sq: Përfshinë:

en: Enabled: %includes
sq: Aktivizuar: %includes

en: Disabled: %disabled
sq: Çaktivizuar: %disabled

en: Depends on: !basethemes
sq: Varet nga: !basethemes

en: Required by: %subthemes
sq: Kerkuar nga: %subthemes
