Kalatheme (7.x-3.0) - en to fa translation catalogue (59 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: content
fa: محتوا

en: Actions
fa: عملکردها

en: error
fa: خطا

en: Add
fa: افزودن

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Error
fa: خطا

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Warning
fa: اخطار

en: OK
fa: موافقت

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Allowed values list
fa: فهرست مقادیر مجاز

en: Alignment
fa: تراز

en: Info
fa: اطلاعات

en: warning
fa: هشدار

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Permission
fa: مجوز

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: ok
fa: قبول

en: Recommended version:
fa: نسخه توصیه شده:

en: Security update:
fa: به‌روزرسانی امنیتی:

en: Latest version:
fa: آخرین نسخه:

en: Development version:
fa: نسخه در حال توسعه:

en: Also available:
fa: همچنین در دسترس است:

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Drupal core
fa: هسته دروپال

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Add new content
fa: افزودن محتوای جدید

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: @current of @max
fa: @current از @max

en: Search form
fa: فرم جستجو

en: Includes: %includes
fa: عبارتند از: %includes

en: Disabled modules
fa: ماژول‌های غیرفعال

en: Disabled themes
fa: پوسته‌های غیرفعال

en: Styles
fa: استایل ها

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: Error installing / updating
fa: خطا در نصب / به‌روزرسانی

en: Installed %project_name successfully
fa: %project_name با موفقیت نصب شد

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
fa: نصب با موفقیت انجام شد. سایت شما از حالت تعمیر بیرون آورده شد.

en: Installation was completed successfully.
fa: نصب با موفقیت انجام شد.

en: Installation failed! See the log below for more information.
fa: نصب ناموفق بود! برای اطلاعات بیشتر گزارش رویداد زیر را ببینید.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
fa: به روزرسانی انجام نشد! برای اطلاعات بیشتر گزارش زیر را مشاهده کنید. سایت شما هنوز در حالت تعمیر و نگهداری قرار دارد.

en: Provided archive contains no files.
fa: فایل آرشیو بارگذاری شده حاوی فایلی نیست.

en: Includes:
fa: شامل:

en: Enabled: %includes
fa: فعال: %includes

en: Disabled: %disabled
fa: غیرفعال: %disabled

en: Depends on: !basethemes
fa: وابسته به: !basethemes

en: Required by: %subthemes
fa: ضروری برای: %subthemes

en: Update manager
fa: به‌روز رسان

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fa: مقادیر مجازی که این فیلد می‌تواند داشته باشد. هر مقدار را در یک سطر به صورت کلید|مقدار وارد کنید.
