Kalatheme (7.x-3.0) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: content
gu: સામગ્રી

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: error
gu: ભુલ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Error
gu: ભુલ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: warning
gu: ચેતવણી

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Drupal core
gu: દ્રુપલ મુખ્ય

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
