Kalatheme (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: content
hy: պարունակություն

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: error
hy: սխալ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Error
hy: Սխալ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Info
hy: Ինֆո

en: warning
hy: զգուշացում

en: « first
hy: « առաջինը

en: Latest version:
hy: Վերջին տարբերակը՝

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Installed %project_name successfully
hy: %project_name հաջողությամբ տեղադրվել է

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
hy: Տեղակայում հաջողությամբ ավարտված է: Ձեր կայքն արդեն սպասարկման ռեժիմից դուրս է եկել:

en: Installation was completed successfully.
hy: Տեղադրումը հաջողությամբ ավարտվել է:
