Kalatheme (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (65 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: content
pl: zawartość

en: Actions
pl: Akcje

en: error
pl: błąd

en: Add
pl: Dodaj

en: Modules
pl: Moduły

en: Error
pl: Błąd

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Allowed values list
pl: Lista wartości dopuszczalnych

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Info
pl: Informacja

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: Themes
pl: Skórki

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: ok
pl: W porządku

en: Recommended version:
pl: Zalecana wersja:

en: Security update:
pl: Wersja poprawiająca bezpieczeństwo:

en: Latest version:
pl: Najnowsza wersja:

en: Development version:
pl: Wersja testowa:

en: Also available:
pl: Inne dostępne wersje:

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Add new content
pl: Dodaj nową zawartość

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
pl: Wyrównanie poziome spowoduje wyświetlanie elementów od lewej do prawej, a wyrównanie pionowe - od lewego górnego rogu i w dół.

en: @current of @max
pl: @current z @max

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: Disabled modules
pl: Wyłączone moduły

en: Disabled themes
pl: Wyłączone skórki

en: Styles
pl: Style

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Status message
pl: Komunikat

en: Error installing / updating
pl: Błąd instalacji / aktualizacji

en: Installed %project_name successfully
pl: Zainstalowano %project_name pomyślnie

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
pl: Instalacja zakończona sukcesem. Przerwa techniczna została zakończona.

en: Installation was completed successfully.
pl: Instalacja zakończona sukcesem.

en: Installation failed! See the log below for more information.
pl: Błąd w instalacji! Zobacz poniższy log w celu uzyskania dodatkowych informacji.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
pl: Błąd w instalacji! Zobacz poniższy log w celu uzyskania dodatkowych informacji. Przerwa techniczna nie została zakończona.

en: Provided archive contains no files.
pl: Podane archiwum nie zawiera żadnych plików.

en: Includes:
pl: Zawiera:

en: Enabled: %includes
pl: Włączony: %includes

en: Disabled: %disabled
pl: Wyłączony: %disabled

en: Depends on: !basethemes
pl: Zależy od: !basethemes

en: Required by: %subthemes
pl: Wymagana przez: %subthemes

en: Update manager
pl: Menedżer aktualizacji

en: Fill up single line
pl: Wypełnij pojedynczy rząd

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pl: Dozwolone wartości jakie to pole może zawierać. Należy wprowadzić kolejne wiersze z wartościami w formacie klucz|etykieta.

en: Table summary
pl: Podsumowanie tabeli

en: If you disable this option, a grid with only one row will have the same number of table cells (<TD>) as items. Disabling it can cause problems with your CSS.
pl: Jeżeli ta opcja będzie wyłączona siatka posiadająca tylko jeden wiersz będzie miała tyle samo kolumn(<TD>) ile pozycji. Jej wyłączenie może powodować problemy ze stylami CSS.

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Short description of table
pl: Krótki opis tabeli
