Kalatheme (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (64 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: content
tr: içerik

en: Actions
tr: Eylemler

en: error
tr: hata

en: Add
tr: Ekle

en: Modules
tr: Modüller

en: Error
tr: Hata

en: Number of columns
tr: Sütun sayısı

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Warning
tr: Uyarı

en: OK
tr: Tamam

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Allowed values list
tr: İzin verilen değerler listesi

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Info
tr: Bilgi

en: warning
tr: uyarı

en: Themes
tr: Temalar

en: Permission
tr: İzinler

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: ok
tr: tamam

en: Recommended version:
tr: Önerilen sürüm:

en: Security update:
tr: Güvenlik güncellemesi:

en: Latest version:
tr: Son sürüm:

en: Development version:
tr: Geliştirme sürümü:

en: Also available:
tr: Ayrıca:

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Drupal core
tr: Drupal çekirdeği

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Add new content
tr: Yeni içerik ekle

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
tr: Yatay hizalamada öğeler sol üst taraftan başlayıp sağa doğru yerleştirilir. Dikey hizalamada öğeler sol üst taraftan başlayıp aşağıya doğru yerleştirilir.

en: @current of @max
tr: toplam @max içinde @current

en: Search form
tr: Arama formu

en: Includes: %includes
tr: Kapsamı: %includes

en: Disabled modules
tr: Kullanıma kapalı eklentiler

en: Disabled themes
tr: Kullanıma kapalı temalar

en: Styles
tr: Biçemler

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: (active tab)
tr: (etkin sekme)

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Error installing / updating
tr: Kurulum / güncelleme hatası

en: Installed %project_name successfully
tr: %project_name başarıyla kuruldu

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
tr: Kurulum başarıyla tamamlandı. Siteniz bakım kipinden çıkarıldı.

en: Installation was completed successfully.
tr: Kurulum başarıyla tamamlandı.

en: Installation failed! See the log below for more information.
tr: Kurulum başarısız! Daha fazla bilgi için aşağıdaki günlüğe bakın.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
tr: Kurulum başarısız oldu. Daha fazla bilgi için aşağıdaki kayıtlara bakınız. Siteniz hâlâ bakım kipindedir.

en: Provided archive contains no files.
tr: Sağlanan arşivde dosya yok.

en: Includes:
tr: Kapsamı:

en: Enabled: %includes
tr: Etkin: %includes

en: Disabled: %disabled
tr: Devre dışı: %disabled

en: Depends on: !basethemes
tr: Temeli: !basethemes

en: Required by: %subthemes
tr: Gerek duyanlar: %subthemes

en: Update manager
tr: Güncelleme yöneticisi

en: Fill up single line
tr: Tek satırı doldur

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
tr: Bu alanın içerebileceği muhtemel değerler. Her değer için, anahtar|etiket biçiminde her satıra bir değer girin.

en: Table summary
tr: Tablo özeti

en: Responsive
tr: Duyarlı
