Kalatheme (7.x-3.0) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: content
ug: مەزمۇن

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Add
ug: قوشۇش

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Error
ug: خاتالىق

en: OK
ug: جەزملەش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: warning
ug: دىققەت

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Development version:
ug: پروگرامما نەشىرى

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Disabled modules
ug: تاقالغان مودۇللار

en: Disabled themes
ug: تاقالغان ئۇسلۇبلار

en: Styles
ug: شەكلى

en: Error installing / updating
ug: قاچىلاش-نەشرىنى كۆتىرىش خاتا

en: Installed %project_name successfully
ug: قاچىلاندى%project_name
