Kalatheme (7.x-3.0) - en to uk translation catalogue (69 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: content
uk: матеріал

en: Actions
uk: Дії

en: error
uk: помилка

en: Add
uk: Додати

en: Modules
uk: Модулі

en: Error
uk: Помилка

en: Number of columns
uk: Кількість стовпців

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Warning
uk: Попередження

en: OK
uk: Гаразд

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Allowed values list
uk: Список дозволених значень

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Info
uk: Інформація

en: warning
uk: попередження

en: Themes
uk: Теми

en: Permission
uk: Повноваження

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: ok
uk: гаразд

en: Recommended version:
uk: Рекомендована версія:

en: Security update:
uk: Оновлення безпеки:

en: Latest version:
uk: Остання версія:

en: Development version:
uk: Версія в розробці:

en: Also available:
uk: Також доступно:

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Add new content
uk: Додати новий матеріал

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
uk: В горизонтальнім розташуванні елементи розміщуються починаючи від верхнього лівого кута праворуч. У вертикальнім розташуванні - від верхнього лівого кута донизу.

en: @current of @max
uk: @current з @max

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Includes: %includes
uk: Містить: %includes

en: Disabled modules
uk: Вимкнені модулі

en: Disabled themes
uk: Вимкнені теми

en: Styles
uk: Стилі

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Error installing / updating
uk: Помилка встановлення / оновлення

en: Installed %project_name successfully
uk: %project_name успішно встановлено

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
uk: Встановлення успішно завершене. Сайт виведено з режиму обслуговування.

en: Installation was completed successfully.
uk: Встановлення успішно завершене.

en: Installation failed! See the log below for more information.
uk: Помилка встановлення! Додаткову інформацію дивіться в нижченаведеному повідомленні журналу.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
uk: Помилка встановлення! Додаткову інформацію дивіться в нижченаведеному повідомленні журналу. Сайт все ще знаходиться в режимі обслуговування.

en: Provided archive contains no files.
uk: Цей архів не містить файлів.

en: Includes:
uk: Містить:

en: Enabled: %includes
uk: Увімкнені: %includes

en: Disabled: %disabled
uk: Вимкнені: %disabled

en: Depends on: !basethemes
uk: Вимагає: !basethemes

en: Required by: %subthemes
uk: Необхідний для: %subthemes

en: Update manager
uk: Менеджер оновлень

en: Fill up single line
uk: Заповнювати одну лінію

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
uk: Можливі значення, що може містити це поле. По одному значенню на рядок у форматі ключ|мітка

en: Table summary
uk: Короткий опис таблиці

en: If you disable this option, a grid with only one row will have the same number of table cells (<TD>) as items. Disabling it can cause problems with your CSS.
uk: Якщо ця опція вимкнена, сітка з одним рядком міститиме таку саму кількість комірок таблиці (<TD>), скільки є елементів. Вимкнення цього параметру може спровокувати проблеми з CSS.

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Short description of table
uk: Короткий опис таблиці

en: Include a caption for better accessibility of your table.
uk: Додайте заголовок для поліпшення сприйняття вашої таблиці людьми зі спеціальними можливостями.

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Use this to give a summary of complex tables.
uk: Це значення буде відображатись у вигляді атрибуту table-summary в html. Використовується для короткого опису складних таблиць.

en: No Preview
uk: Без перегляду
