Kalatheme (7.x-3.2) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: content
bs: sadržaj

en: Actions
bs: Akcije

en: error
bs: greška

en: Add
bs: Dodaj

en: Modules
bs: Moduli

en: Error
bs: Greška

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Allowed values list
bs: Lista dozvoljenih vrijednosti

en: warning
bs: upozorenje

en: Themes
bs: Teme

en: Permission
bs: Dozvole

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: @current of @max
bs: @current od @max

en: Search form
bs: Forma za pretragu
