Kalatheme (7.x-3.2) - en to kk translation catalogue (39 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: content
kk: контент

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: error
kk: Қате

en: Modules
kk: Модульдер

en: Error
kk: Қате

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: warning
kk: ескерту

en: Themes
kk: Темалар

en: Permission
kk: Құқық

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: ok
kk: жарайды

en: Recommended version:
kk: Ұсынылған нұсқа:

en: Security update:
kk: Қауіпсіздік жаңартуы:

en: Latest version:
kk: Соңғы нұсқа:

en: Development version:
kk: Өндіріс нұсқасы:

en: Also available:
kk: Сонымен қатар қолжетімді:

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: Add new content
kk: Жаңа контент қосу

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Includes: %includes
kk: Ішіндегілер: %includes

en: Disabled modules
kk: Өшірілген модульдер

en: Disabled themes
kk: Өшірілген темалар

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Error installing / updating
kk: Жаңарту/орнату қате

en: Installed %project_name successfully
kk: %project_name сәтті орындалды

en: Installation was completed successfully.
kk: орнатым ойдағыдай аяқталды

en: Installation failed! See the log below for more information.
kk: Сәтсіздік орнатылды! Қосымша мәлiмет үшін журналды төмен қара.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
kk: Сәтсіздік орнатылды! Қосымша мәлiмет үшін журналды төмен қара.Сіздің сайт қолдау күйігінде болады.

en: Provided archive contains no files.
kk: Жабдықтаушы мұрағатта файлдар жоқ

en: Includes:
kk: Қосады

en: Enabled: %includes
kk: %includes қосылған.

en: Disabled: %disabled
kk: %disabled ажыратылған

en: Depends on: !basethemes
kk: !basethemes-тен тәуелдi

en: Required by: %subthemes
kk: %subthemes үшiн керек болады:

en: Update manager
kk: жаңарту басқарушысы
