Kalatheme (7.x-3.2) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Modules
my: Module များ

en: Error
my: အမှား

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Info
my: အချက်အလက်

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Add new content
my: အကြောင်းအရာသစ်ထည့်ရန်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
