Kalatheme (7.x-3.2) - en to oc translation catalogue (57 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: content
oc: contengut

en: Actions
oc: Accions

en: Add
oc: Apondre

en: Modules
oc: Moduls

en: Number of columns
oc: Nombre de colomnas

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Warning
oc: Avertiment

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Allowed values list
oc: Lista de valors permesas

en: Alignment
oc: Alinhament

en: warning
oc: avertiment

en: Themes
oc: Tèmas

en: Permission
oc: Dreit

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Recommended version:
oc: Version recomandada :

en: Security update:
oc: Mesa a jorn de seguretat :

en: Latest version:
oc: Darrièra version :

en: Development version:
oc: Version de desvolopament :

en: Also available:
oc: Tanben disponible :

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Add new content
oc: Apondre de contengut novèl

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
oc: L'alinhament horizontal plaça los elements dempuèi lo coin superior esquèrra e en allant cap a la dreita. L'alinhament vertical posiciona los elements dempuèi lo coin superior esquèrra e en allant cap al bas.

en: @current of @max
oc: @current sus @max

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Includes: %includes
oc: Inclutz : %includes

en: Disabled modules
oc: Moduls desactivats

en: Disabled themes
oc: Tèmas desactivats

en: Styles
oc: Estils

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Error installing / updating
oc: Error d'installacion / de mesa a jorn

en: Installed %project_name successfully
oc: S'es installat %project_name corrèctament

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
oc: L'installacion s'es acabada corrèctament. Vòstre site es pas mai en mòde de mantenença.

en: Installation was completed successfully.
oc: L'installacion s'es acabada corrèctament.

en: Installation failed! See the log below for more information.
oc: L'installacion a fracassat! Consultatz lo seguent enregistrament per mai informacion.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
oc: L'installacion a fracassat! Consultatz lo seguent enregistrament per mai informacion. Vòstre site es pas mai en mòde de mantenença.

en: Provided archive contains no files.
oc: Lo fichièr compressat proporcionat no conten fichièrs.

en: Includes:
oc: Inclutz :

en: Enabled: %includes
oc: Activat : %includes

en: Disabled: %disabled
oc: Desactivat : %disabled

en: Depends on: !basethemes
oc: Depèn de : !basethemes

en: Required by: %subthemes
oc: Requerit per : %subthemes

en: Update manager
oc: Gestionari de mesas a jorn

en: Fill up single line
oc: Emplenar una linha

en: Table summary
oc: Resumit del tablèu

en: If you disable this option, a grid with only one row will have the same number of table cells (<TD>) as items. Disabling it can cause problems with your CSS.
oc: Se vous desactivatz aquesta opcion, una grille d'una sola linha aurà lo meteis nombre de cellules de tablèu (&lt;TD&gt;) que lo nombre d'elements. Sa desactivacion poiriá causar des problèmas amb vòstre CSS.
