Kalatheme (7.x-3.4) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: content
af: inhoud

en: Actions
af: Aksies

en: error
af: fout

en: Add
af: Voeg by

en: Error
af: Fout

en: Warning
af: Waarskuwing

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: warning
af: waarskuwing

en: Themes
af: Temas

en: Permission
af: Permissie

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Recommended version:
af: Aanbevole weergawe:

en: Latest version:
af: Nuutste weergawe:

en: Development version:
af: Ontwikkelingsweergawe

en: Also available:
af: Ook beskikbaar:

en: Drupal core
af: Drupal kern

en: Add new content
af: Voeg nuwe inhoud

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Search form
af: Soekvorm

en: Disabled modules
af: Gedeaktiveerde modules

en: Disabled themes
af: Gedeaftiveerde temas

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
