Kalatheme (7.x-3.4) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: content
he: תוכן

en: Actions
he: פעולות

en: error
he: שגיאות

en: Add
he: הוספה

en: Modules
he: רכיבים

en: Error
he: שגיאה

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Warning
he: אזהרה

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: Alignment
he: יישור

en: Info
he: מידע

en: warning
he: אזהרות

en: Themes
he: עיצובים

en: Permission
he: הרשאה

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: ok
he: בסדר

en: Recommended version:
he: גירסה מומלצת:

en: Security update:
he: עדכון אבטחה:

en: Latest version:
he: הגירסה האחרונה:

en: Development version:
he: גירסת פיתוח:

en: Also available:
he: זמינים גם:

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Add new content
he: יצירת תוכן חדש

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Includes: %includes
he: כולל: %includes

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Disabled themes
he: עיצובים מושבתים

en: Styles
he: סגנונות

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Error installing / updating
he: שגיאת התקנה / עדכון

en: Installation was completed successfully.
he: ההתקנה הושלמה בהצלחה

en: Includes:
he: כולל:

en: Update manager
he: ניהול עדכונים

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
he: הערכים האפשריים ששדה זה יכול להכיל. הזינו ערך אחד בכל שורה, בפורמט של מפתח|תוית (key|label)
