Kalatheme (7.x-3.4) - en to hu translation catalogue (68 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: content
hu: tartalom

en: Actions
hu: Műveletek

en: error
hu: hiba

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Modules
hu: Modulok

en: Error
hu: Hiba

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Allowed values list
hu: Megengedett értékek

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Info
hu: Infó

en: warning
hu: figyelmeztetés

en: Themes
hu: Sminkek

en: Permission
hu: Jogosultság

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: ok
hu: rendben

en: Recommended version:
hu: Ajánlott változat:

en: Security update:
hu: Biztonsági frissítés:

en: Latest version:
hu: Legfrissebb változat:

en: Development version:
hu: Fejlesztői változat:

en: Also available:
hu: Elérhető még:

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Drupal core
hu: Drupal alaprendszer

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Add new content
hu: Új tartalom hozzáadása

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
hu: A vízszintes elrendezés az elemek elhelyezését a bal felső sarokban kezdi és így halad jobbra. A függőleges elrendezés az elemek elhelyezését a bal felső sarokban kezdi és lefelé halad.

en: @current of @max
hu: @current / @max

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: Includes: %includes
hu: Tartalmazza: %includes

en: Disabled modules
hu: Kikapcsolt modulok

en: Disabled themes
hu: Kikapcsolt sminkek

en: Styles
hu: Stílusok

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Error installing / updating
hu: Hiba történt a telepítés / frissítés közben

en: Installed %project_name successfully
hu: %project_name sikeresen telepítve lett

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
hu: A telepítés sikeresen befejeződött. A webhely visszalépett a karbantartási üzemmódból.

en: Installation was completed successfully.
hu: A telepítés sikeresen befejeződött.

en: Installation failed! See the log below for more information.
hu: Sikertelen telepíŧés! A lentebb található naplóban további információ található.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
hu: Sikertelen telepítés! A lentebb található naplóban további információ található. A webhely karbantartási üzemmódban maradt.

en: Provided archive contains no files.
hu: A megadott csomag nem tartalmaz fájlokat.

en: Includes:
hu: Tartalmazza:

en: Enabled: %includes
hu: Engedélyezve: %includes

en: Disabled: %disabled
hu: Tiltott: %disabled

en: Depends on: !basethemes
hu: !basethemes szükséges a bekapcsolásához

en: Required by: %subthemes
hu: %subthemes használja

en: Update manager
hu: Frissítéskezelő

en: Fill up single line
hu: Egysoros feltöltés

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hu: A mező lehetséges értékei. Soronként egyet kell megadni kulcs|címke formában.

en: Table summary
hu: Tábla összegzés

en: If you disable this option, a grid with only one row will have the same number of table cells (<TD>) as items. Disabling it can cause problems with your CSS.
hu: Ha ez a lehetőség tiltott, akkor a csak egy sort tartalmazó rácsokban ugyanannyi táblázat cella (<TD>) lesz mint ahány elem. Letiltása problémákat okozhat a CSS használatában.

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Short description of table
hu: A tábla rövid leírása

en: Include a caption for better accessibility of your table.
hu: Felirattal együtt a tábla jobb azonosításához.

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Use this to give a summary of complex tables.
hu: Ez az érték a HTML-táblázatok összefoglaló tulajdonságaként jelenik meg, így nagyobb táblázatok leírásához használható.

en: Add existing content
hu: Létező tartalom hozzáadása
