Kalatheme (7.x-3.4) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: content
ka: კონტენტი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: error
ka: შეცდომა

en: Add
ka: დამატება

en: Modules
ka: მოდულები

en: Error
ka: შეცდომა

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Info
ka: ინფო

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: Themes
ka: თემები

en: Permission
ka: უფლება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Recommended version:
ka: რეკომენდირებული ვერსია:

en: Security update:
ka: უსაფრთხოების განახლება:

en: Latest version:
ka: ბოლო ვერსია:
