Kalatheme (7.x-3.4) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: error
kn: ದೋಷ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: ok
kn: ಸರಿ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
