Kalatheme (7.x-3.4) - en to nl translation catalogue (64 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: content
nl: inhoud

en: Actions
nl: Acties

en: error
nl: fout

en: Add
nl: Toevoegen

en: Error
nl: Fout

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: OK
nl: Ok

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: warning
nl: waarschuwing

en: Themes
nl: Thema's

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Recommended version:
nl: Geadviseerde versie:

en: Security update:
nl: Beveiligingsupdate:

en: Latest version:
nl: Meest recente versie:

en: Development version:
nl: Ontwikkelversie:

en: Also available:
nl: Ook beschikbaar:

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Drupal core
nl: Drupal-kern

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Add new content
nl: Inhoud toevoegen

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
nl: Horizontale uitlijning plaatst de items naast elkaar, van linksboven naar rechts. Verticale uitlijning plaatst de items onder elkaar, van linksboven naar onder.

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Includes: %includes
nl: Bevat: %includes

en: Disabled modules
nl: Uitgeschakelde modules

en: Disabled themes
nl: Uitgeschakelde thema's

en: Styles
nl: Stijlen

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Error installing / updating
nl: Fout bij installeren/updaten

en: Installed %project_name successfully
nl: %project_name succesvol geïnstalleerd

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
nl: Installatie is succesvol voltooid. De site is uit onderhoudsmodus gehaald.

en: Installation was completed successfully.
nl: Installatie is succesvol voltooid.

en: Installation failed! See the log below for more information.
nl: Het was niet mogelijk om de installatie uit te voeren. Bekijk de onderstaande log voor meer informatie.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
nl: Het was niet mogelijk om de installatie uit te voeren. Bekijk de onderstaande log voor meer informatie. De website staat nog in onderhoudsmodus.

en: Provided archive contains no files.
nl: Aangeleverd archief bevat geen bestanden.

en: Includes:
nl: Bevat:

en: Enabled: %includes
nl: Ingeschakeld: %includes

en: Disabled: %disabled
nl: Uitgeschakeld: %disabled

en: Depends on: !basethemes
nl: Afhankelijk van !basethemes

en: Required by: %subthemes
nl: Vereist door %subthemes

en: Update manager
nl: Update Manager

en: Fill up single line
nl: Enkele regel opvullen

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.

en: Table summary
nl: Tabelsamenvatting

en: If you disable this option, a grid with only one row will have the same number of table cells (<TD>) as items. Disabling it can cause problems with your CSS.
nl: Indien u deze optie uitschakelt, zal een raster van slechts een rij hetzelfde aantal tabelcellen (<TD>) als items hebben. Uitschakelen kan problemen geven met CSS.

en: Update Library
nl: Bibliotheek bijwerken

en: Short description of table
nl: Korte beschrijving van de tabel

en: Include a caption for better accessibility of your table.
nl: Een bijschrift bijvoegen voor een betere toegankelijkheid van de tabel.

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Use this to give a summary of complex tables.
nl: Deze waarde wordt getoond als tabelsamenvattingsattribuut in de HTML. Gebruik dit om een samenvatting van complexe tabellen te geven.
