Kalatheme (7.x-3.4) - en to et translation catalogue (62 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: content
et: sisu

en: Actions
et: Toimingud

en: error
et: veateade

en: Add
et: Lisa

en: Modules
et: Moodulid

en: Error
et: Viga

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Alignment
et: Joondus

en: warning
et: hoiatus

en: Themes
et: Teemad

en: Permission
et: Õigus

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: ok
et: olgu

en: Recommended version:
et: Soovitatav versioon:

en: Security update:
et: Turvauuendus:

en: Latest version:
et: Viimane versioon:

en: Development version:
et: Arendusversioon:

en: Also available:
et: Lisaks saadaval:

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Error message
et: Veateade

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Add new content
et: Uue sisu lisamine

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
et: Horisontaalne joondus paigutab elemendid alustades ülevalt vasakult ja suunaga paremale. Vertikaalne joondus paigutab elemenendid alustades ülevalt vasakult ja suunaga alla.

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Includes: %includes
et: Sisaldab: %includes

en: Disabled modules
et: Keelatud moodulid

en: Disabled themes
et: Keelatud teemad

en: Styles
et: Stiilid

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Status message
et: Olekuteade

en: Error installing / updating
et: Viga paigaldamisel / uuendamisel

en: Installed %project_name successfully
et: Projekt %project_name on edukalt paigaldatud

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
et: Paigaldamine lõppes edukalt. Hooldusrežiim on välja lulitatud.

en: Installation was completed successfully.
et: Paigaldamine lõppes edukalt.

en: Installation failed! See the log below for more information.
et: Paigaldamine ebaõnnestus! Vaata logist täpsemaid veakirjeldusi.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
et: Paigaldamine nurjus! Vaata täiendavat infot allolevast logist. Sinu veebileht on endiselt hooldusrežiimis.

en: Provided archive contains no files.
et: See arhiiv ei sisalda ühtegi faili.

en: Includes:
et: Sisaldab:

en: Enabled: %includes
et: Aktiveeritud: %includes

en: Disabled: %disabled
et: Keelatud: %disabled

en: Depends on: !basethemes
et: Sõltub teemadest: !basethemes

en: Required by: %subthemes
et: On vajalik teemadele: %subthemes

en: Update manager
et: Uuenduste haldur

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
et: Võimalike väärtuste nimekiri. Sisesta üks väärtus reale vormingus võtmeväärtus|nimetus.

en: Table summary
et: Tabeli kokkuvõte

en: Responsive
et: Adapteeruv
