Kalatheme (7.x-3.4) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Actions
mk: Акции

en: Add
mk: Додај

en: Modules
mk: Модули

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Themes
mk: Теми

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
