Kalatheme (7.x-3.4) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: content
mn: агуулга

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: error
mn: алдаа

en: Add
mn: Нэмэх

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Error
mn: Алдаа

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: warning
mn: сануулга

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Security update:
mn: Хамгаалалтын шинэчлэлт:

en: Latest version:
mn: Сүүлийн хувилбар:

en: Main menu
mn: Гол цэс
