Kalatheme (7.x-3.4) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Home
ps: کور

en: Actions
ps: چارې

en: Add
ps: زیاتول

en: Error
ps: تیروتنه

en: Vertical
ps: نېغ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Info
ps: مالومات

en: Themes
ps: ویینې

en: Permission
ps: اجازه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Search form
ps: پلټون فورمه

en: Styles
ps: ډولونه

en: Update manager
ps: مدير اوسمهالیزول
