Kalatheme (7.x-4.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: content
bg: съдържание

en: Actions
bg: Действия

en: error
bg: грешка

en: None
bg: Не

en: Add
bg: Добави

en: Modules
bg: Модули

en: Error
bg: Грешка

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: warning
bg: предупреждение

en: Themes
bg: Теми

en: Permission
bg: Разрешение

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: ok
bg: ок

en: Recommended version:
bg: Препоръчителна версия:

en: Security update:
bg: Актуализация на сигурността:

en: Latest version:
bg: Последна версия:

en: Development version:
bg: Версия за разработчици.

en: Also available:
bg: Също налични:

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Drupal core
bg: Drupal ядро

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: Includes: %includes
bg: Включва: %includes

en: Disabled modules
bg: Деактивирани модули

en: Disabled themes
bg: Деактивирани теми

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Autocomplete popup
bg: Автоматично запълване на изскачащи прозорци

en: Searching for matches...
bg: Търсене на съвпадения...
