Kalatheme (7.x-4.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (61 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: content
ca: contingut

en: Actions
ca: Accions

en: None
ca: Cap

en: Add
ca: Afegeix

en: Modules
ca: Mòduls

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Warning
ca: Avís

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Allowed values list
ca: Llista de valors permesos

en: Alignment
ca: Alineació

en: warning
ca: avís

en: Themes
ca: Temes

en: Permission
ca: Permís

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: ok
ca: d'acord

en: Recommended version:
ca: Versió recomanada:

en: Security update:
ca: Actualització de seguretat:

en: Latest version:
ca: Última versió:

en: Development version:
ca: Versió de desenvolupament:

en: Also available:
ca: També disponible:

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Drupal core
ca: Nucli del Drupal

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Add new content
ca: Afegeix un contingut nou

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
ca: L'alineació horitzontal col·loca els elements començant a la part superior esquerra i seguint cap a la dreta. L'alineació vertical col·loca els elements començant a la part superior esquerra i seguint cap a baix.

en: @current of @max
ca: @current de @max

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Includes: %includes
ca: Inclou: %includes

en: Disabled modules
ca: Mòduls inhabilitats

en: Disabled themes
ca: Temes inhabilitats

en: Styles
ca: Estils

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Error installing / updating
ca: Error instal·lant/actualitzant

en: Installed %project_name successfully
ca: S'ha instal·lat %project_name correctament

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
ca: La instal·lació s'ha completat correctament. El vostre lloc ja no està en mode de manteniment.

en: Installation was completed successfully.
ca: La instal·lació s'ha completat correctament.

en: Installation failed! See the log below for more information.
ca: La instal·lació ha fallat! Consulteu el següent registre per a més informació.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
ca: La instal·lació ha fallat! Consulteu el següent registre per a més informació. El vostre lloc ja no està en mode de manteniment.

en: Provided archive contains no files.
ca: El fitxer comprimit proporcionat no conté fitxers.

en: Includes:
ca: Inclou:

en: Enabled: %includes
ca: Habilitat: %includes

en: Disabled: %disabled
ca: Inhabilitat: %disabled

en: Depends on: !basethemes
ca: Depèn de: !basethemes

en: Required by: %subthemes
ca: Requerit per: %subthemes

en: Fill up single line
ca: Omple la línia solta.

en: Autocomplete popup
ca: Autocompleció en finestra emergent

en: Searching for matches...
ca: Buscant coincidències...

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ca: Els valors possibles que pot contenir aquest camp. Introduïu un valor per línia, en el format clau|etiqueta.

en: Table summary
ca: Resum de la taula

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Short description of table
ca: Descripció curta de la taula
