Kalatheme (7.x-4.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (60 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: content
cs: obsah

en: Actions
cs: Akce

en: error
cs: chyba

en: None
cs: Žádné

en: Add
cs: Přidat

en: Modules
cs: Moduly

en: Error
cs: Chyba

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Warning
cs: Varování

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Allowed values list
cs: Seznam povolených hodnot

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: warning
cs: varování

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Permission
cs: Oprávnění

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Recommended version:
cs: Doporučená verze:

en: Security update:
cs: Bezpečnostní aktualizace:

en: Latest version:
cs: Poslední verze:

en: Development version:
cs: Vývojová verze:

en: Also available:
cs: Také dostupné:

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Add new content
cs: Přidat nový obsah

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
cs: Vodorovné zarovnání umístí buňky od levého horního rohu směrem doprava. Svislé zarovnání umístí buňky od levého horního rohu směrem dolů.

en: @current of @max
cs: @current z @max

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Includes: %includes
cs: Zahrnuje: %includes

en: Disabled modules
cs: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
cs: Vypnutá témata vzhledu

en: Styles
cs: Styly

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Error installing / updating
cs: Při instalaci / aktualizaci došlo k chybě

en: Installed %project_name successfully
cs: %project_name úspěšně nainstalován

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
cs: Instalace byla úspěšně dokončena. Režim údržby webu byl ukončen.

en: Installation was completed successfully.
cs: Instalace byla úspěšně dokončena.

en: Installation failed! See the log below for more information.
cs: Instalace skončila s chybou! Podívejte se na logy níže pro více informací.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
cs: Instalace se nezdařila. Další informace najdete v logu níže. Váš web je stále v rěžimu údržby.

en: Provided archive contains no files.
cs: Poskytnutý archiv neobsahuje žádné soubory.

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: Enabled: %includes
cs: Zapnout: %includes

en: Disabled: %disabled
cs: Vypnuto: %disabled

en: Depends on: !basethemes
cs: Závisí na: !basethemes

en: Required by: %subthemes
cs: Požadovaný: %subthemes

en: Update manager
cs: Správce aktualizací

en: Autocomplete popup
cs: Vyskakovací okno automatického dokončování

en: Searching for matches...
cs: Hledám shody...

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
cs: Možné hodnoty, které pole může obsahovat. Vložte jednu hodnotu na řádek ve formátu klíč|popisek.

en: Responsive
cs: Responzivní
