Kalatheme (7.x-4.0-alpha1) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Home
is: Heim

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: content
is: innihald

en: Actions
is: Gerðir

en: error
is: feilur

en: Add
is: Stovna

en: Modules
is: Mótul

en: Error
is: Feilur

en: This field is required.
is: Hendan reinin er kravd.

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: warning
is: ávaring

en: Themes
is: Tema

en: Permission
is: Rættindi

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »

en: ok
is: OK

en: Recommended version:
is: Viðmæld útgáva:

en: Security update:
is: Trygdardagføring:

en: Latest version:
is: Nýggjasta útgáva:

en: Development version:
is: Menningarútgáva:

en: Also available:
is: Eisini tøkt:

en: Error message
is: Feilboð

en: Drupal core
is: Drupal kjarna

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Search form
is: Leitifelt

en: Includes: %includes
is: Umfatar: %includes

en: Disabled modules
is: Óvirkjað mótul

en: Disabled themes
is: Óvirkjað tema

en: (active tab)
is: (virkið spjaldur)

en: Status message
is: Støðuboð

en: Disabled: %disabled
is: Óvirkjaði: %disabled

en: Required by: %subthemes
is: Kravt av: %subthemes

en: Searching for matches...
is: Leitar eftir samsvari...
