Kalatheme (7.x-4.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (60 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: content
gl: contido

en: Actions
gl: Accións

en: error
gl: erro

en: None
gl: Ningún

en: Add
gl: Engadir

en: Modules
gl: Módulos

en: Error
gl: Erro

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Allowed values list
gl: Lista de valores permitidos

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Info
gl: Información

en: warning
gl: advertencia

en: Themes
gl: Temas

en: Permission
gl: Permiso

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: ok
gl: correcto

en: Recommended version:
gl: Versión recomendada:

en: Security update:
gl: Actualización de seguridade:

en: Latest version:
gl: Última versión:

en: Development version:
gl: Versión de desenvolvemento:

en: Also available:
gl: Tamén dispoñíbel:

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Drupal core
gl: Núcleo de Drupal

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Add new content
gl: Engadir novo contido

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
gl: A alineación horizontal situará os elementos empezando desde arriba á esquerda e desplazandose cara á dereita. A alineación vertical situará os elementos empezando desde arriba á esquerda e desplazandose cara abaixo.

en: @current of @max
gl: @current de @max

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Includes: %includes
gl: Inclúe: %includes

en: Disabled modules
gl: Módulos desactivados

en: Disabled themes
gl: Temas desactivados

en: Styles
gl: Estilos

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Error installing / updating
gl: Erro o instalar ou actualizar

en: Installed %project_name successfully
gl: Instalouse %project_name con éxito

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
gl: A instalación foi rematada con éxito. O seu sitio xa non está en modo de mantemento.

en: Installation was completed successfully.
gl: A instalación foi rematada con éxito.

en: Installation failed! See the log below for more information.
gl: Fallou a instalación! Vexa o rexistro de abaixo para máis información.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
gl: Fallou a instalación! Vexa o rexistro de abaixo para máis información. O seu sitio aínda está en modo de mantemento.

en: Provided archive contains no files.
gl: O arquivo proporcionado non contén documentos.

en: Includes:
gl: Inclúe:

en: Enabled: %includes
gl: Activado: %includes

en: Disabled: %disabled
gl: Desactivado: %disabled

en: Depends on: !basethemes
gl: Depende de: !basethemes

en: Required by: %subthemes
gl: Necesario para: %subthemes

en: Update manager
gl: Xestor de actualización

en: Autocomplete popup
gl: Popup con autocompletado

en: Searching for matches...
gl: Buscando coincidencias...

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
gl: Os valores posibles que pode conter este campo. Escriba un valor pola líña, no formato chave|etiqueta.
