Kalatheme (7.x-4.0-alpha1) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: content
is: innihald

en: Actions
is: Aðgerðir

en: error
is: villa

en: None
is: Engin

en: Add
is: Bæta við

en: Modules
is: Einingar

en: Error
is: Villa

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Warning
is: Viðvörun

en: OK
is: Í lagi

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Alignment
is: Jöfnun

en: warning
is: viðvörun

en: Permission
is: Réttindi

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: ok
is: Í lagi

en: Security update:
is: Öryggisuppfærsla:

en: Also available:
is: Einnig í boði:

en: Add new content
is: Bæta við efni

en: @current of @max
is: @current af @max

en: Search form
is: Leitarform

en: (active tab)
is: (virkur flipi)
