Kalatheme (7.x-4.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (40 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Actions
ku: کردارەکان

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: None
ku: هیچ

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Error
ku: هەڵە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: OK
ku: باشە

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Info
ku: زانیاری

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: ok
ku: باشە

en: Recommended version:
ku: وەشانی ئامۆژگاریکراو

en: Latest version:
ku: نوێترین وەشان:

en: Also available:
ku: هەروەها ئامادەیە:

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Drupal core
ku: ناووکی دروپاڵ

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Add new content
ku: ناوەڕۆکی نوێ زیادبکە

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Includes: %includes
ku: تێیدایە: %includes

en: Disabled modules
ku: مۆدیولە ناچالاکەکان

en: Disabled themes
ku: ڕووکارە ناچالاکەکان

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Includes:
ku: تێیدایە:

en: Enabled: %includes
ku: چالاککراو:  %includes

en: Disabled: %disabled
ku: ناچالاک: ‌%disabled

en: Depends on: !basethemes
ku: پشت دەبەستێت بە: !basethemes

en: Required by: %subthemes
ku: پێویستە لەلایەن: %subthemes

en: Update manager
ku: ڕێکخەری نوێکردنەوەکان
