Kalatheme (7.x-4.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (61 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: content
lt: turinys

en: Actions
lt: Veiksmai

en: error
lt: klaida

en: None
lt: Joks

en: Add
lt: Pridėti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Error
lt: Klaida

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Info
lt: Informacija

en: warning
lt: įspėjimas

en: Themes
lt: Temos

en: Permission
lt: Leidimai

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: ok
lt: Gerai

en: Recommended version:
lt: Rekomenduojama versija:

en: Security update:
lt: Saugumo atnaujinimas:

en: Latest version:
lt: Naujausia versija:

en: Development version:
lt: Vystoma versija:

en: Also available:
lt: Taip pat prieinama:

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Add new content
lt: Pridėti naujo turinio

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Error installing / updating
lt: Diegimo  / atnaujinimo klaida

en: Installed %project_name successfully
lt: %project_name įdiegtas sėkmingai

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
lt: Instaliacija atlikta sėkmingai. Svetainė grįžo iš priežiūros režimo.

en: Installation was completed successfully.
lt: Įdiegimas baigtas sėkmingai

en: Installation failed! See the log below for more information.
lt: Įdiegimas nepavyko! Žiūrėkite registracijos žurnalą žemiau.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
lt: Įdiegimas nepavyko! Žiūrėkite registracijos žurnalą žemiau. Svetainė liko priežiūros režime.

en: Provided archive contains no files.
lt: Pateiktas archyvas neturi failų.

en: Includes:
lt: Apima:

en: Enabled: %includes
lt: Įgalinti: %includes

en: Disabled: %disabled
lt: Išjungti: %disabled

en: Depends on: !basethemes
lt: Priklauso nuo: !basethemes

en: Required by: %subthemes
lt: Reikalinga: %subthemes

en: Update manager
lt: Atnaujinimų tvarkyklė

en: Autocomplete popup
lt: Autoužbaigimo popupas

en: Searching for matches...
lt: Ieškoma atitikmenų...

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lt: Galimos šio laukelio reikšmės. Įveskite vieną reikšmę eilutėje šiuo formatu raktas|žyma.
