Kalatheme (7.x-4.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: content
sl: vsebine

en: Actions
sl: Akcije

en: error
sl: napaka

en: None
sl: Brez

en: Add
sl: Dodaj

en: Modules
sl: Moduli

en: Error
sl: Napaka

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Warning
sl: Opozorilo

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Allowed values list
sl: Seznam dovoljenih vrednosti

en: Info
sl: Podatki

en: warning
sl: opozorilo

en: Themes
sl: Teme

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Also available:
sl: Tudi na voljo:

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Search form
sl: Iskalnik

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes

en: Disabled modules
sl: Onemogočeni moduli

en: Disabled themes
sl: Onemogočene teme
