Kalatheme (7.x-4.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: error
ta: வழு

en: Error
ta: வழு

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: warning
ta: எச்சரிக்கை

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
