Kalatheme (7.x-4.0-alpha2) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: error
am: ስህተት

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Error
am: ስህተት

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: warning
am: ማስጠንቀቂያ

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Permission
am: ፈቃድ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች
