Kalatheme (7.x-4.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: warning
ga: rabhadh

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
