Kalatheme (7.x-4.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (54 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: content
jv: kontén

en: Actions
jv: Aksi

en: error
jv: salah

en: None
jv: Nihil

en: Add
jv: Tambah

en: Modules
jv: Modul

en: Error
jv: Salah

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Warning
jv: Weling

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Allowed values list
jv: Daftar nilai sing disediaknā

en: warning
jv: weling

en: Themes
jv: Téma

en: Permission
jv: Kawenangan

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Recommended version:
jv: Versi sing disyarataké:

en: Security update:
jv: Update keamanan:

en: Latest version:
jv: Versi terakhir:

en: Development version:
jv: Versi pengembangan:

en: Also available:
jv: Uga cumawis:

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Drupal core
jv: Inti Drupal

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Add new content
jv: Tambah kontén anyar

en: @current of @max
jv: @current saka @max

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Disabled modules
jv: Modul-modul ora aktif

en: Disabled themes
jv: Téma-téma ora aktif

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Status message
jv: Status pesen

en: Error installing / updating
jv: Kaluputan pamasangan / panganyaran

en: Installed %project_name successfully
jv: Masang %project uwis kelakon

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
jv: Pamasangan uwis kelakon kabèh. Situs Sampéyan uwis metu sākā mode rumatan situs.

en: Installation was completed successfully.
jv: Pamasangan uwis kelakon kabèh.

en: Installation failed! See the log below for more information.
jv: Pamasangan gagal!. Wacanānā log nang ngisor iki kanggo informasi salengkape.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
jv: Pamasangan gagal!. Wacanānā log nang ngisor iki kanggo informasi salengkape. Situs Sampéyan esih nang mode rumatan situs.

en: Provided archive contains no files.
jv: Arsip sing disediaknā ora ānā isi berkasé.

en: Includes:
jv: Kalebu:

en: Enabled: %includes
jv: Urip: %include

en: Disabled: %disabled
jv: Mati: %disabled

en: Depends on: !basethemes
jv: Gumantung: !basethemes

en: Required by: %subthemes
jv: Dibutuhaké dening: %subthemes

en: Autocomplete popup
jv: Popup otomatis-komplit

en: Searching for matches...
jv: Nggolèki sing cocok...

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
jv: Biji sing mungkin kanggo field iki bisa ngandhut. Lebokaké sakbiji per baris, nganggo format kunci|jeneng.
