Kalatheme (7.x-4.0-alpha2) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
