Kalatheme (7.x-4.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: error
ne: त्रुटि

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Info
ne: जानकारी

en: warning
ne: चेतावनी

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Permission
ne: अनुमति

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Add new content
ne: नयाँ विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Search form
ne: खोजी फारम
