Kalatheme (7.x-4.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: content
nn: innhald

en: Actions
nn: Handlingar

en: error
nn: feil

en: None
nn: Ingen

en: Modules
nn: Modular

en: Error
nn: Feil

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Info
nn: Informasjon

en: warning
nn: åtvaring

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Add new content
nn: Legg til nytt innhald
