Kalatheme (7.x-4.0-alpha2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: This field is required.
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।

en: warning
or: ଚେତାବନୀ
