Kalatheme (7.x-4.0-alpha2) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: error
si: දෝෂය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Error
si: දෝෂය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »
