Kalatheme (7.x-4.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (62 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: content
sk: obsah

en: Actions
sk: Akcie

en: error
sk: chyba

en: None
sk: Žiadne

en: Add
sk: Pridať

en: Modules
sk: Moduly

en: Error
sk: Chyba

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Warning
sk: Varovanie

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: warning
sk: upozornenie

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: ok
sk: OK

en: Recommended version:
sk: Odporúčaná verzia:

en: Security update:
sk: Bezpečnostná aktualizácia:

en: Latest version:
sk: Najnovšia verzia:

en: Development version:
sk: Testovacia verzia:

en: Also available:
sk: Tiež dostupné:

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Drupal core
sk: Jadro Drupalu

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Add new content
sk: Pridať nový obsah

en: @current of @max
sk: @current z @max

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Includes: %includes
sk: Obsahuje: %includes

en: Disabled modules
sk: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
sk: Vypnuté témy

en: Styles
sk: Štýly

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Error installing / updating
sk: Chýba pri inštalácii / aktualizácii

en: Installed %project_name successfully
sk: %project_name bol úspešne nainštalovaný

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
sk: Inštalácia prebehla úspešne. Režim údržby bol vypnutý.

en: Installation was completed successfully.
sk: Inštalácia prebehla úspešne.

en: Installation failed! See the log below for more information.
sk: Inštalácia zlyhala! Viac informácií nájdete v správe nižšie.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
sk: Inštalácia zlyhala! Viac informácií nájdete v správe nižšie. Vaša stránka je stále v režime údržby.

en: Provided archive contains no files.
sk: Zadaný archív neobsahuje súbory.

en: Includes:
sk: Zahŕňa:

en: Enabled: %includes
sk: Povolené: %includes

en: Disabled: %disabled
sk: Zakázané: %disabled

en: Depends on: !basethemes
sk: Závisí na: !basethemes

en: Required by: %subthemes
sk: Vyžadované od: %subthemes

en: Update manager
sk: Manažér aktualizácií

en: Autocomplete popup
sk: Pole s automatickým doplňovaním

en: Searching for matches...
sk: Hľadajú sa zhody...

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sk: Všetky hodnoty, ktoré môže toto pole obsahovať. Vložte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|menovka.

en: No Preview
sk: Žiadny náhľad

en: Add existing content
sk: Pridať existujúci obsah
