Kalatheme (7.x-4.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: content
ur: متن

en: error
ur: نقص

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: warning
ur: انتباہ

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
