Kalatheme (7.x-4.0-alpha2) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Actions
az: Tədbirlər

en: error
az: səhv

en: None
az: Yoxdur

en: Add
az: Əlavə et

en: Modules
az: Modullar

en: Error
az: Səhv

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Allowed values list
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Info
az: Məlumat

en: Themes
az: Mövzular

en: Permission
az: İcazə

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Recommended version:
az: Tövsiyə olunan versiya:

en: Security update:
az: Təhlükəsizlik yeniləməsi:

en: Latest version:
az: Ən son versiya:

en: Development version:
az: İnkişaf versiyası:

en: Also available:
az: Həmçinin mövcuddur:

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Drupal core
az: Drupal nüvəsi

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
az: Üfüqi düzülmə yuxarı soldan başlayaraq sağa hərəkət edən elementləri yerləşdirəcək. Şaquli düzülmə yuxarı soldan başlayaraq aşağı hərəkət edən elementləri yerləşdirəcək.

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Includes: %includes
az: Daxildir: %includes

en: Styles
az: Üslublar

en: Status message
az: Status mesajı
