Kalatheme (7.x-4.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: content
mg: votoatiny

en: Actions
mg: Asa

en: error
mg: hadisoana

en: Add new content
mg: Famoroanana lahatsoratra vaovao

en: Search form
mg: Fikarohana
