Kalatheme (7.x-4.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: content
mr: मजकूर

en: Actions
mr: कृती

en: error
mr: तृटी

en: None
mr: काहीच नाही

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Error
mr: तृटी

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Search form
mr: शोध
