Kalatheme (7.x-4.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: error
sr: грешка

en: Error
sr: Грешка

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: warning
sr: упозорење

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Status message
sr: Статусна порука
