Kaltura (7.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Password
de: Passwort

en: Image
de: Bild

en: Email
de: E-Mail

en: No entries found.
de: Keine Einträge gefunden.

en: Show
de: Anzeigen

en: Administrator Email
de: E-Mail-Adresse des Administrator

en: Upload Image
de: Bild hochladen

en: Server Status
de: Serverstatus

en: Registration
de: Registrierung

en: Partner ID
de: Partner Kurzbez.

en: Player Width
de: Player-Breite

en: Player Height
de: Player-Höhe

en: Video Display
de: Videoanzeige
