Kaltura (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Password
fr: Mot de passe

en: Email
fr: Courriel

en: Show
fr: Afficher

en: Video
fr: Vidéo

en: Registration
fr: Inscription

en: Player Width
fr: Largeur du lecteur
