Kaltura (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Password
hu: Jelszó

en: Image
hu: Kép

en: Audio
hu: Audió

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Upload Image
hu: Kép feltöltése

en: available widgets
hu: elérhető felületi elemek

en: Please Wait...
hu: Kis türelmet...

en: Server Status
hu: Kiszolgáló állapota

en: Registration
hu: Regisztráció

en: Player Width
hu: Lejátszó szélessége
