Kaltura (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Email
lt: El. paštas

en: Show
lt: Rodyti

en: Upload Image
lt: Įkelti vaizdą

en: Registration
lt: Registracija
